Reklamlar

Güneşi Beklerken 16.Bölüm Fragmanı

Reklamlar

Güneşi Beklerken 16.Bölüm Fragmanı dizi fragmanları sitemizde yayınlanmıştır. Okula gelen Kerem oldukça neşeli görünmektedir ve kızlara bugün çok eğlenceli şeyler olacağını söyler. Kerem’in neden bu kadar neşeli olduğu merak konusudur.

Kanal D’nin reyting rekortmeni dizisi Güneşi Beklerken ‘de bu hafta da yine pekçok sürpriz gelişme bekleniyor. Güneşi Beklerken 16.Bölüm Fragmanı Kerem’i bir seçim yaparken gösteriyor. Son bölümde Zeynep’e bağırarak peşini bırakmasını söyleyen ve ilişkilerini kesip atan Kerem’in yine birşeyler çevirmeye hazırlandığı anlaşılıyor. Keremin yüzünün bir tarafının yara bere içinde olması ve Kerem’in tekerleme söyleyerek bir hedef araması bize eski Kerem’in dönebileceği ihtimalini hatırlattı. Güneşi Beklerken yeni bölümünde neler olacağını merak edenler için daha fazla fragman yayınlayacağımızı söyleyelim.

Güncelleme: Güneşi Beklerken dizisi bu hafta yayınlanmayacak. Yeni bölümü 20 Ekim Pazar akşamı izleyebilirsiniz.

Güneşi Beklerken son bölüm fragmanı aşağıda yayınlanmıştır. İyi seyirler dileriz.

Reklamlar

Diğer Fragmanlar...

1 Yorum

  1. IcanIco dedi ki:

    yazlık dizi olarak başladı. hala sezonun en çok izlenen dizileri arasında. 2.fragmanı sabırsızlıkla bekliyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Copyright © Haziran 2015 Yıldız Medya internet hizmetleri. Ülkemizde yayınlanan güncel dizilerin tamamın Fragman'larını HD kalitede her hafta güncel olarak sizlere sunmayı çabalayan sitemiz Fragmantv.net'i sık kullanılanlar'a eklemeyi unutmayalım. Dizi Fragmanları'nı bölüm özetleri birlikte sunmayı hedefleyen bizler yeni sezona bomba bir giriş yaparak dizi severlere güzel bir hizmet sunmayı başardığımıza inanıyoruz.
Dizi Fragmanları - Fragman